DOLAR 31,3827 0.46%
EURO 33,8931 0.05%
ALTIN 2.055,660,15
BITCOIN 1919430-0,06%
İstanbul
12°

KAPALI


Warning: include(api/api_helper.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/siyahcoraplilarc/public_html/wp-content/themes/haberadam/api/namaz_vakitleri.php on line 2

Warning: include(api/api_helper.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/siyahcoraplilarc/public_html/wp-content/themes/haberadam/api/namaz_vakitleri.php on line 2

Warning: include(): Failed opening 'api/api_helper.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/siyahcoraplilarc/public_html/wp-content/themes/haberadam/api/namaz_vakitleri.php on line 2

Warning: include(../inc/NamazVakitleri.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/siyahcoraplilarc/public_html/wp-content/themes/haberadam/api/namaz_vakitleri.php on line 20

Warning: include(../inc/NamazVakitleri.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/siyahcoraplilarc/public_html/wp-content/themes/haberadam/api/namaz_vakitleri.php on line 20

Warning: include(): Failed opening '../inc/NamazVakitleri.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/siyahcoraplilarc/public_html/wp-content/themes/haberadam/api/namaz_vakitleri.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/siyahcoraplilarc/public_html/wp-content/themes/haberadam/api/namaz_vakitleri.php on line 29
06:07

İMSAK'A KALAN SÜRE

Trendyol 1. Lig’de 22. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu
14 okunma

Trendyol 1. Lig’de 22. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu

ABONE OL
Şubat 9, 2024 11:40
Trendyol 1. Lig’de 22. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL



Futbolda Trendyol 1. Lig’in 22. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre ligde haftanın maçlarında görevlendirilen hakemler şunlar:

BUGÜN:

20.00 Ahlatcı Çorum FK-Ümraniyespor: Feridun Daldaş

YARIN:


13.30 Bodrum FK-Sakaryaspor: Erkan Özdamar

16.00 ASTOR Enerji Şanlıurfaspor-Ankara Keçiörengücü: Ozan Ergün

19.00 Altay-Erzurumspor FK: Burak Olcar

11 ŞUBAT PAZAR:

13.30 Adanaspor-Tuzlaspor: Ömer Tolga Güldibi

13.30 Teksüt Bandırmaspor-Göztepe: İlker Yasin Avcı

16.00 Boluspor-Kocaelispor: Oğuzhan Uğurlu

19.00 Manisa FK-Bitexen Giresunspor: Ali Yılmaz

12 ŞUBAT PAZARTESİ:

20.00 Eyüpspor-Gençlerbirliği: Erdem Mertoğlu




En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.